Plán vybraných aktivit 2021/2022

Každý ročník naplňuje během roku projekt:

1. ročník Ptačí krmítka

2. ročník Hmyzí hotel

3. ročník Okrasné květiny

4. ročník Voda v přírodě

5. ročník Pokojové rostliny

6. ročník. Pokojové rostliny

7. ročník Odpady

8. ročník Léčivé a okrasné rostliny

9. ročník Stromy

 

ZÁŘÍ

 Loučíme se s létem - ŠD

Vzpomínky na prázdniny - I. stupeň

Bezpečně do školy - I. stupeň

Pravidla slušného chování - I. stupeň

IPS Kroměříž - IX.tř.

Adaptační pobyt - VI.tř.

Projektový den - Utužování vztahů v třídním kolektivu - I. i II. st. - 27.9.

Český den proti rakovině - IX.tř.

Třídní schůzky - 1.st. 14.9., 2.st. 16.9.

 

 

ŘÍJEN

Kouzlení s bylinkami - ŠD

Oslava podzimu - I.st.

Exkurze do Prahy - V.tř.

Sběr papíru - 4.10.-8.10.

Den stromů IX., I., II. tř.

Dětské dopravní hřiště - IV.tř.

Bible a my - soutěž

 

LISTOPAD

 Listí padá, poletuje - ŠD

Podzimní strašení - I.st.

Příběhy bezpráví - II.st.

Den laskavosti - 12.11., I.st., ŠD

Vánoční jarmark - 26.11.

Den otevřených dveří v budově 2.st. - 26.11.

Hledáme nejlepšího mladého chemika - školní kolo

Konzultace - 1.st. 9.11., 2.st. 11.11.

 

PROSINEC

 Vánoce v družině

Mikuláš - IX.tř.

Mikulášské besídky - I.st.

Sportem proti šikaně - 22.12. - II.st.

Vánoční besídky - I.st.

Olympiáda v ČJ - školní kolo

Hledáme nejlepšího mladého chemika - okresní kolo

Exkurze vánoční Vídeň

Ježíškova vnoučata - I., II. stupeň

 

 

LEDEN

 Talentmánie - ŠD

Soutěž ve šplhu - I.st.

Recitační soutěž

Lyžařský výcvik - VII.tř.

Kurikulární odpoledne s rodiči

Konzultace - 1.st. 11.1., 2.st. 13.1.

 

ÚNOR

Chci být zdravý - ŠD

Florbalový turnaj - I.st.

Olympiáda v ČJ - okresní kolo

Biologická olympiáda - školní kolo

Exkurze Osvětim - VIII., IX. tř., - 15.2.

 

 

BŘEZEN

V říši pohádek - ŠD

Masopust - I.st.

Exkurze hvězdárna Brno - VI., V. tř.

Matematický klokan

Školákem na zkoušku - 10.3.

Svátek poezie - okresní kolo soutěže v recitaci

Březen-měsíc čtenářů - projektový den

Velikonoční jarmark - 30.3.

Den otevřených dveří v budově I.st., ŠD a ŠJ - 30.3.

 

 

DUBEN

 S Dopraváčkem bezpečně a vesele - ŠD

Velikonoce - zvyky, tradice - I.st.

Plavecký výcvik -  III., IV., V. tř. - od 21. 4.

Zápis do první třídy - 12.4.

Den Země - I.st.

Dopravní soutěž - školní kolo

Dopravní hřiště - IV.tř.

Třídní schůzky - 1.st. 5. 4., 2.st. 7.4.

 

KVĚTEN

Tělo do pohybu dáme - ŠD

Zdravé zuby - I.st.

Den rodiny se školou - 20.5.

Sběr papíru - 9.5.-13.5.

Dopravní soutěž - okresní kolo

Den matek - I.st.

Fotografování tříd

Exkurze Solné doly

Pobyt v přírodě - I.st.

Třídní schůzky - 1.st. 24. 5., 2.st. 26.5.

 

ČERVEN

Jak se hraje se zvířátky - ŠD

Den dětí - 1.st. i 2.st.

Třídní exkurze a výlety

Ukončení plaveckého výcviku - 23.6.

 

Všechny aktivity budou realizovány s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a nastavená protiepidemická opatření. Dle toho budou aktivity upraveny, či zrušeny.