Nabídka aktivit pro žáky 2023/2024

Aktivity pro podporu žáků:

Pro naši školu je důležitá podpora žáků. Máme zájem, aby naši žáci byli úspěšní, našli v životě své uplatnění. Pokud se jim v některé oblasti třeba zrovna nedaří, nabízíme jim pomocnou ruku a tou jsou právě níže uvedené aktivity.

Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka - IX. tř. - Mgr. Lenka Beranová - ve středu 6.55 - 7.40 hod. (od 4.10. 2023)

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky - IX. tř. - Mgr. Věra Valachová - dle individuální domluvy

Pedagogická intervence:

Mgr. J. Bušová, Mgr. D. Bayerová, Mgr. Dora Droščáková, Mgr. V. Kovaříková, Mgr. B. Ondová, Mgr. M. Štefková, Bc. P. Horáková, Bc. V. Kouřil, Mgr. P. Říkovská, Mgr. V. Valachová - žáci s SVP - termíny individuálně stanovené

Aktivity pro rozvoj nadání žáků:

Naše škola se zaměřuje také na rozvoj nadání žáků. Během celého roku probíhají v naší škole různě zaměřené soutěže a olympiády, nadaní žáci mají možnost účastnit se i soutěží mimo naši školu.

Včelařský kroužek - žáci 1.st. - čtvrtek 14.00 - 15.00 - externě J. Kameník

Dovedné ruce  - žáci 1.st.- středa 13.00 - 14.30 - 1x za 14 dní - externě A. Hurajtová

Mladý cyklista - žáci 4.roč. - středa 13.00 - 14.30 - 1x za 14 dní - externě A. Hurajtová

Žáci se do výše uvedených aktivit přihlašují u zmíněných pedagogů. Jakmile se žák do některé z aktivit přihlásí, stává se pro něj povinnou a v případě své nepřítomnosti musí být řádně omluven zákonným zástupcem. Z vybrané aktivity pro žáky je možné se v odůvodněných případech odhlásit v pololetí školního roku.