Ředitelka školy:

Mgr. Lenka Beranová, učitelka 2.st.                                                              reditelka@zszdounky.cz

Zástupkyně ředitelky:

Mgr. Jana Klanicová, učitelka 1.st.                                                                j.klanicova@zszdounky.cz

Učitelé:

Mgr. Dana Bayerová, učitelka 1.st.                                                                d.bayerova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Jitka Bušová, učitelka 1.st.                                                                      j.busova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Bc. Kamil Horák                                                                                     k.horak@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Monika Horáková, učitelka 2.st.                                                             m.horakova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Vendula Kovaříková, učitelka 1.st., vých. poradkyně                              v.kovarikova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr.  Radana Mejzlíková, učitelka 2.st.                                                             r.mejzlikova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Vlastislav Moudrý, učitel 2.st.

Mgr. Blanka Ondová, učitelka 1.st.                                                                 b.ondova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Zuzana Polišenská, učitelka 2.st. , metodička prevence                           z.polisenska@zszdounky.cz, konzultace:

Bc. Veronika Pospíšilová, učitelka 2.st.                                                         v.pospisilova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Bc. Jana Smažilová, učitelka 2.st.                                                          j.smazilova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Martina Štefková, učitelka 1.st.                                                              m.stefkova@zszdounky.cz, konzultace:

Mgr. Věra Valachová, učitelka 2.st., vých. poradkyně                                       v.valachova@zszdounky.cz, konzultace:

Školní psycholožka:

Mgr. Eva Oláhová                                                                                            e.olahova@zszdounky.cz

Vychovatelky, asistentky:

Bc. Pavlína Horáková, asistentka pedagoga, vychovatelka                              p.horakova@zszdounky.cz, konzultace:

Alena Hurajtová, vychovatelka                                                                     a.hurajtova@zszdounky.cz, konzultace:

Michaela Skácelová, vychovatelka                                                                m.skacelova@zszdounky.cz, konzultace:

Při zájmu o konzultace je vhodné si vždy předem raději telefonicky ověřit, zda je pedagog přítomen.

Nepedagogičtí zaměstnanci:

Lenka Brázdilová, uklízečka

Radomír Daněk, školník

Hana Foltýnová, uklízečka

Iveta Judasová, kuchařka

Hana Pektorová, kuchařka

Zdenka Plachá, ekonomka                                                                          ucetni@zszdounky.cz

Petra Svobodová, administrativní pracovnice                                      p.svobodova@zszdounky.cz

Marcela Říkovská, vedoucí ŠJ, kuchařka                                                      jídelna@zszdounky.cz

Žaneta Večerková, kuchařka,  uklízečka