Aktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

je to už docela dlouhá doba, kdy byla většina žáků naposledy ve škole, setkali se se spolužáky, pozdravili své učitele. Nyní prožíváme období distanční výuky, třídní schůzky a komunikace probíhají on-line, popř. telefonicky. Je to doba, kdy nás přepadají různé pocity, máme potřebu si popovídat, být vyslyšeni a řešit problémové situace. 

Víme také, že i pro Vás, rodiče, je tato doba velmi náročná, musíte zvládat své pracovní povinnosti a ještě k tomu pomáhat svým dětem kontrolovat jejich přípravu na výuku, mnohým i s výukou pomáhat, plánovat jejich volnočasové aktivity tak, aby se Vaše děti cítily spokojené.

Toto období není lehké pro nikoho z nás, a proto, že si vážíme spolupráce vás (žáků i rodičů) s námi, nabízíme Vám, jako již několikrát, pomoc/podporu. Když si budete potřebovat popovídat, říct, jak se cítíte, jaké řešíte problémy, jak nyní vše zvládáte, nebo když budete chtít cokoliv pomoci řešit, můžete se obrátit na naši paní psycholožku (e-mail: e.olahova@zszdounky.cz, tel.  739 057 735).

Máte-li nějaké dotazy týkající se vzdělávání, potřebujete-li poradit třeba ohledně úkolů do výuky apod., neváhejte se obrátit na konkrétní pedagogy (kontakty najdete na našich webových stránkách).

Společnými silami určitě tuto nelehkou dobu zvládneme. :-)

 

Mgr. Eva Oláhová, školní psycholožka                                          Mgr. Lenka Beranová, ředitelka školy