Aktuality

Lyžařský výcvikový kurz 27.1.-31.1. 2019

4.den, 30.1. 2019

Dnes bylo krásné počasí, sluníčko svítilo, co víc si může lyžař přát. Ke správnému lyžáku patří vidět sám sebe v akci. Proto jsme si dopoledne natočili na svahu video a večer se podíváme na naše pokroky. Odpoledne jsme ještě stihli závod ve slalomu a po večeři rozdáme diplomy těm nejlepším. Zítra dopoledne naposled lehce pohladíme sjezdovku a po obědě hurá domů.

3.den, 29.1. 2019

Dnešní den se nesl ve znamení dopoledního lyžování a odpočinkového odpoledne, které jsme vyplnili návštěvou místního muzea. Tradičně jsme dodrželi postup v případě tzv. třetího kritického dne. Večer se podíváme na instruktážní video o carvingu a budeme se těšit na zítřek, kdy si všechno vyzkoušíme v praxi.

 

2. den, 28.1. 2019

Z neděle na pondělí nám krásně nasněžilo. Není nic lepšího než upravený svah a na něm vrstva čerstvého prašanu. Také ti z nás, kteří stáli poprvé na lyžích, se postupně adaptují a začínají se dařit první skutečné obloučky. Radost z lyžování je tady a všichni si to užíváme.

1. den, 27.1. 2019

Po příjezdu jsme se ubytovali, vybalili si věci a šli jsme vyzkoušet svah.