Aktuality

Vážení rodiče, v termínu 25. – 30. 1. 2020 se uskuteční lyžařský kurz. V letošním roce bude probíhat ve Ski areálu Kohútka. Ubytování je zajištěno přímo na svahu v horské chatě Javorka. Odjezd: sobota 25. 1. 2020 v dopoledních hodinách z Kroměříže z vlakového nádraží. O přesném čase budete včas informováni. Věci budou žákům odvezeny obecním autem. S žáky se dopravíme na místo vlakem. Příjezd: čtvrtek 30. 1. 2020 v odpoledních hodinách rovněž do Kroměříže. Opět o přesném čase budete informováni.

Cena: 3. 800,- (ubytování, strava, skipas, ubytovací taxa, doprava). Platbu prosím proveďte na účet školy (181685992/0300) nejpozději do 10. 1. 2020. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno žáka a zkratku LVK. Kapesné dle vašeho uvážení. Možná bychom si zašli jeden večer na tradiční specialitu – Babiččin borůvkový knedlík na Kohútku (1ks/53,-)

Vedoucí kurzu je Mgr. Radana Mejzlíková, zdravotník Mgr. Vendula Kovaříková a další pedagogický dohled je Bc. Veronika Pospíšilová. Důležitá informace pro vás. Je potřeba u odjezdu odevzdat:

  • Potvrzení o seřízení lyží/snowboardů
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti (vystaví obvodní lékař, platnost 1 rok)
  • Rozpis léků
  • Kartičku pojišťovny (mít u sebe)
  • Potvrzení o bezinfekčnosti

Každý žák je povinen mít přilbu, podvlékací prádlo, dvoje rukavice, teplé ponožky, lyžařskou bundu a kalhoty, lyžařské brýle, kdo má, tak páteřák. Dále pak oblečení na chatu, hygienické potřeby, pyžamo, ručník, přezůvky.           

Vzhledem k termínu kurzu výpis z vysvědčení nemůže být vydán dříve než 30. 1. Avšak ten den si jej můžete vyzvednout ve škole, nebo jej obdrží žáci až následující pondělí.