Aktuality

Čtvrteční dopoledne bylo ve znamení stavění příbytků . Skupiny trosečníků se s velkým pracovním nasazením pustily do budování svých obydlí, nechyběla kreativita a pestrost. Z klacíků a kamenů si vyráběli také zbraně.

Největší zážitek celého pobytu pro trosečníky bylo objevení a následné koupání v místním potoce. Bylo úsměvné pozorovat jejich skotačení a dovádění ve vodě. Osvěžení se navečer pustili do sportovního zápolení mezi sebou v různých disciplínách.

Celý den završil táborák s opékáním špekáčků a samozřejmě nemohla chybět stezka odvahy . V pozdních večerních hodinách se většina odvážlivců se svítícím náramkem a baterkou vydala na obchůzku temným okolím areálu.

Po vyčerpávajícím dni všichni trosečníci usnuli tvrdým spánkem.

Poslední den jsme se sbalili a náš ostrov po pěti dnech opustili. I když se mnohým trosečníkům domů ještě nechtělo, nakonec touha po rodičích a sourozencích zvítězila. 

Nedočkaví rodiče vítali své trosečníky a nám všem zůstanou  krásné nezapomenutelné vzpomínky z dobrodružného týdne.