Z důvodu vyhlášení karantény (viz níže) se úřední hodiny školy od 16. 3. 2020 do odvolání mění takto:

pondělí    9 - 12 hod.

středa      9 - 12 hod.

V tuto dobu si rodiče mohou vyzvedávat potvrzení na ošetřovné. Formulář máme ve škole k dispozici.

Je vhodné, aby si rodiče předem do školy zatelefonovali, nahlásili údaje dítěte, a pak si přišli už jen vyzvednout vyplněný formulář.

Má-li rodič možnost si formulář sám vytisknout, je možné jej vyplněný zaslat i elektronicky, avšak rovněž jen v uvedených úředních hodinách a po telefonické domluvě s ředitelkou školy.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY ŠKOLY:

Žádáme případné návštěvníky školy, aby po dobu platnosti mimořádných opatření k prevenci šíření koronaviru odložili návštěvu naší školy, nebo své požadavky vyřídili s námi telefonicky, popř. e-mailem. Pokud je nezbytné, abyste naši školu navštívili, respektujte nařízení KÚ Zlín o zákazu vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest. (viz níže)

Děkujeme za pochopení.

Usnesení vlády - vyhlášení omezení pohybu osob

Nařízení KÚ - zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků